Biblioteksstege

361213

BIBLIOTEKSSTEGE med fyra trappor, 1900-talets andra hälft, mahogny, totalhöjd 122 cm

smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 5

Biblioteksstege

Budhistorik (45 bud)
2329464
5 800
2329455
5 600
2329459
5 400
2329455
5 200
2329454
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.