Mässingsljusstakar

361206

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, i mässing, höjd 17 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Metall, Belysning

Monter 16

Mässingsljusstakar

Budhistorik (29 bud)
2327997
4 800
2328110
4 600
2327997
4 400
2327990
4 200
2327990

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.