Stolar Karl Johan

361200

STOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i mahogny, ryggbricka med beslag, stoppade sitsar, sitthöjd ca 44 cm

Ytskador, senare klädsel, klädseln med skador

Rum 15

Stolar Karl Johan

Budhistorik (7 bud)
2324171
950
2326157
900
2324171
500
2324188
450
2324171

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.