Bord och stolar

361195

BORD, STOLAR, 4 st, björk, 1900-talets början, stolar i rokokostil, kannelerade ben, bordets höjd 79, diameter ca 100 cm stolarnas sitthöjd ca 47 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Rum 2

Bord och stolar

Budhistorik (21 bud)
2329734
4 400
2329747
4 200
2329734
2329745
3 800
2329734
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.