Bronsgryta

361194

GRYTA, i brons, 1700-tal, på tre ben, höjd 23 diameter 27 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage

Metall

Rum 7

Bronsgryta

Budhistorik (16 bud)
2328171
2328650
2328171
2328649
1 900
2328171
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.