Skåp

361193

SKÅP, 1930-tal, en dörr skuren med lilla riksvapnet, fanérat med mahogny, höjd ca 100, 140x37 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, en dörr låst

Rum 15

Skåp

Budhistorik (20 bud)
2328551
2328550
1 400
2328549
1 300
2321445
2321444

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.