Skrivbord rokokostil

361188

SKRIVBORD, rokokostil, 1900-talets andra hälft, valnötsfanér med inläggningar, mässingsbeslag, höjd 73,5, 132 x 67 cm

Bruksslitage

Rum 4

Skrivbord rokokostil

Budhistorik (40 bud)
2329933
5 200
2329917
5 000
2329930
5 000
2329917
4 800
2329920
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.