Viktsater 2 st

361185

VIKTSATER, 2 st, i mässing, krönta och daterade 1733 och 1792
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

ej kompletta

Metall

Monter 16

Viktsater 2 st

Budhistorik (18 bud)
2326188
1 600
2328560
2326188
2328018
2326188
950

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.