Ljusstakar i mässing

361183

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, empirestil, 1900-tal, dekor med drakar, höjd 16 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

lösa skruvar

Metall

Ljusstakar i mässing

Budhistorik (20 bud)
2329653
2329652
1 400
2329650
1 300
2328525
2329648

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.