Chokladkannor

361182

CHOKLADKANNOR, 7 st, mässing och nysilver, Skultuna Bruk, handtag av trä, höjd ca 18-21 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Skador och lagningar

Metall

Monter 15

Chokladkannor

Budhistorik (17 bud)
2328108
2327607
2327518
950
2323566
900
2327517
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.