Golvlampa Italien

361174

GOLVLAMPA, Italien, 1900-talets andra hälft, vitlackerad och kromad, maxhöjd ca 177 cm

Bruksslitage, senare påbättrad skärm

Belysning, Golvlampor

Rum 11

Golvlampa Italien

Budhistorik (7 bud)
2328880
600
2322757
550
2315238
500
2322752
500
2315238

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.