Wilhelm Wik blandteknik

361169

WILHELM WIK (1897-1987), komposition, blandteknik på papper, signerad och daterad Wilhelm Wik 1966, 19 x 23 cm

Fack 35

Wilhelm Wik blandteknik

Budhistorik (3 bud)

2329649
2328872
2310906

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.