Fåtöljer 1 par svart skinn

361166

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, klädsel i svart skinn och mörkbetsade ben, med lösa sitt- och ryggplymåer, sitthöjd ca 41,5 cm

slitage, dynor med smärre ytskador, en med tyg undertill som lossnat

Rum 1

Fåtöljer 1 par svart skinn

Budhistorik (6 bud)
2328064
1 900
2327431
1 800
2327308
1 700
2327307
1 600
2318424

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.