Louis Victor Watelin oljemålning

361163

LOUIS VICTOR WATELIN (1838-1907), landskap, signerad, olja på pannå, 27x35 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 26

Budhistorik (13 bud)
2326418
3 800
2325454
3 200
2325453
2 800
2325452
2 600
2325451
2 400

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.