Snushund

361160

SNUSHUND, 1800-tal, snidad björk, längd 13 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage

Diverse, Allmoge

Monter 15

Snushund

Budhistorik (13 bud)
2328136
1 700
2328090
1 600
2328131
1 600
2328090
2328129
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.