Jo0rd

361156

JORDGLOB, 1900-talets mitt, Columbus, elektrifierad, total höjd ca 43 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Bruksslitage

Diverse

Jo0rd

Budhistorik (12 bud)
2328664
2328660
750
2328656
700
2319974
650
2328654
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.