Plunta i glas

361155

PLUNTA, glas, 18/1900-tal, längd 29

Obetydlyg dekornagg

Glas, Konstglas

Monter 11

Plunta i glas

Budhistorik (15 bud)
2329189
2329183
950
2329183
900
2329177
850
2329177
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.