Spegel

361154

SPEGEL, Karl-Johan, 1800-tal, ca 44x25 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Omförgylld

Diverse, Inredning och husgeråd, Speglar

Monter 15

Spegel

Budhistorik (22 bud)
2328187
2328180
1 900
2328176
1 800
2328179
1 700
2328176
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.