Pierre Forsell

361153

PIERRE FORSELL, ljuslampetter, 1 par, Skultuna, i form av pendel och lod, designade av och signerade Pierre Forsell, höjd ca 49 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage

Diverse, Metall, Design

Monter 15

Pierre Forsell

Budhistorik (11 bud)
2330014
2329921
750
2328725
700
2328360
650
2328231
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.