Mödellmöbler 4 dlr

361151

MODELLMÖBLER, 4 dlr, allmogemålade, 1900-tal märkt A. Frosell Möblesnickeri Stumsnäs, bestående av soffa, 2 stolar, bord, bordets höjd ca 13 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Smärre slitage

Diverse, Leksaker

Monter 16

Mödellmöbler 4 dlr

Budhistorik (1 bud)

2329213
2016-02-14 17:41:14

2016-02-14 kl 19:02
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.