Mortlar bl a Skultuna

361138

MORTLAR, 24 st., 18-1900-tal, mässing, merparten fabrikat Skultuna, delvis daterade, höjd ca 5,5-15 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Metall, Diverse

Rum 12

Mortlar bl a Skultuna

Budhistorik (28 bud)
2327571
4 200
2327528
2327570
3 800
2327528
3 600
2327569
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.