Litografiskt tryck 1800-tal

361136

BILDER FRÅN SVERIGES HUVUDSTAD OCH FOLK, litografiskt tryck, 1800-talets slut, utgivare Percy F Luck, Stockholm, bladmått ca 54x69 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Tavelvagn 6

Litografiskt tryck 1800-tal
Budhistorik (3 bud)

2328724
2325039
2316664

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.