vETTAR 2 ST

361134

VETTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, 1 st i i bemålat trä den andra i bemålad papier maché, längd 33 cm

Lagningar, slitage, skador

Diverse, Nautica/Technica

vETTAR 2 ST

Budhistorik (6 bud)
2328190
2325796
2313987
450
2313935
2311720

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.