Johnny Friedlaender Hommage au Studio der Frühen

361130

JOHNNY FRIEDLAENDER (1912-1992), komposition, färgetsning, signerad och numrerad Friedlaender 53, 1/120, ca 46 x 38 cm

Rum 13

Budhistorik (15 bud)
2329397
900
2329395
850
2320099
2329394
2320099
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.