Oljemålning

361129

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, europeisk skola, otydligt signerad, daterad 1871, interiör med par, olja på pannå, 44x34 cm

smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2328668
2313468
3 800
2313467
3 600
2313466
3 400
2313246
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.