Emanuel Bernstone färglitografi

361125

EMANUEL BERNSTONE (född 1973): Lobby, signerad, 28/180, färglitografi, ca 32 x 57,5 cm

Tavelvagn 4

Budhistorik (9 bud)
2322289
750
2323548
700
2322289
650
2320827
600
2320827
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.