Emanuel Bernstone färglitografi

361124

EMANUEL BERNSTONE (född 1973): Skärfläcka, signerad, 236/290, färglitografi, ca 20 x 47 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (19 bud)
2329632
1 400
2329631
1 300
2329630
2329627
2329625

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.