Cornelius läskkyl Coca-Cola

361121

CORNELIUS, läskkyl, 1900-tal, "Drink Coca-Cola", höjd 88, 79x57 cm

Ej komplett, lösa delar, skador, fungerar enligt kund

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7

Cornelius läskkyl Coca-Cola

Budhistorik (15 bud)
2329635
2329435
2 800
2327556
2 600
2321979
2 400
2321740

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.