Kista

361120

KISTA, ek, Nordeuropa, 1500/1600-tal, ombyggt till skåp med lådor och hyllor, höjd ca 86, 150x81 cm, nyckel finns.

Omfattande renovering och komplettering, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 15

Kista

Budhistorik (14 bud)
2324823
1 900
2321210
1 800
2322410
1 800
2321210
1 700
2322409
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.