Skålfat Kina Qianlong

361119

SKÅLFAT, porslin, Kina, Qianlong, dekor i underglasyrblått, diameter ca 36 cm

Omfattande kantnagg, lagning

Orientaliskt, Porslin

Skålfat Kina Qianlong

Budhistorik (5 bud)
2329664
500
2329662
450
2325840
2321492
2312702

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.