Byrå

361116

BYRÅ, England, 1800-tal, regency, mahognyfanér, mässingsbeslag, signerad W.Priset, höjd ca 105, 105x52 cm, nyckel finns

Torrsprickor, fanérbortfall, listbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Byrå

Budhistorik (19 bud)
2329844
3 600
2329846
3 600
2329844
3 400
2329843
3 200
2329838

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.