Oidentifierad konstnär

361115

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Betande kor, osignerad, olja på duk, ca 50x65 cm

Visas på Geijersgatan, Göteborg

Krackeleringar, slitage

Konst, Äldre måleri

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (5 bud)
2336888
450
2334279
2318586
2334277
2318586

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.