Golvvas

361114

GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-tal, text och dekor i emaljfärger, höjd 59 cm

nagg

Orientaliskt, Porslin

Rum 7

Golvvas

Budhistorik (12 bud)
2328680
2 800
2328683
2 600
2328680
2 400
2327808
2327808
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.