Ragnar Johansson

361111

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Landskap, monogramsignerad RJ, olja på duk, 115x99 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Ragnar Johansson

Budhistorik (57 bud)
2337965
9 600
2337983
9 400
2337965
9 200
2337980
9 000
2337965
8 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.