Ragnar Johansson

361110

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Kvinna, monogramsignerad RJ, olja på duk, 117x46,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Ragnar Johansson

Budhistorik (5 bud)
2339588
500
2339560
450
2339419
2326514
2323634

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.