Alf Sundström oljemålning

361109

ALF SUNDSTRÖM (1888-1961): Fiskebäckskil, signerad och daterad Alf Sundström 21, olja på pannå, 41x58 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Alf Sundström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2338859
450
2338765
2338172
2323630

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.