Helge Zandén olja

361106

HELGE ZANDÉN (1885-1972): Landskap, signerad och daterad H. Zandén -14, olja på duk, 82x90 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Helge Zandén olja

Budhistorik (9 bud)
2339243
1 600
2339181
2339000
1 400
2338955
1 300
2338953

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.