Sybord Karl Johan

361104

SYBORD, 1900-tal, Karl Johan-stil, på lyrfot, fanérat i mahogny, låda med inredning, höjd ca 67, 52x40 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Något slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Sybord Karl Johan

Budhistorik (7 bud)
2338266
600
2337003
550
2338258
500
2337003
450
2338249

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.