Fat Imari

361101

FAT, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, Imari, diameter 45 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Fat Imari

Budhistorik (19 bud)
2338567
2338575
2338567
2338563
2338566
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.