Carl Eldh skulptur

361077

CARL ELDH (1873-1954): efter, "Mor", signerad och daterad C. J. Eldh Paris 19??, gips, höjd ca 32 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Något slitage

Konst, Skulpturer

Carl Eldh skulptur

Budhistorik (4 bud)

2346720
450
2345651
2345454
2331097

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.