Glasservis, "Odelberg", 24 delar, Kosta 1900-tal

361071

GLASSERVIS, 24 dlr, "Odelberg", Kosta 1900-tal, bestående av: 12 vinglas samt 12 starkvinsglas, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, höjd 11,5 cm respektive 14 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Glas, Servisglas

Geijersgatan 14, Göteborg

Glasservis,

Budhistorik (27 bud)
2357982
10 000
2357977
9 800
2357949
9 600
2357974
9 400
2357949
9 200

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.