Glasservis Odelberg Junior

361070

VITVINSGLAS, 12 st., "Odelberg Junior", Kosta 1900-tal, gröntonat glas med slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, höjd 12,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Glas, Servisglas

Geijersgatan 14, Göteborg

Glasservis Odelberg Junior

Budhistorik (22 bud)
2358168
6 200
2358172
6 200
2358168
6 000
2357430
5 800
2357430
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.