Väggpendyl gustaviansk stil

361060

VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld träskuren dekor, höjd ca 55 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Klockor/Ur, Väggklockor

Geijersgatan 14, Göteborg

Väggpendyl gustaviansk stil

Budhistorik (2 bud)

2350751
2337427

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.