Terrin Allan Ebeling

361057

TERRIN med lock, glaserat stengods, Allan Ebeling för BoFajans, monogramsignerad AE samt märkt Bo, höjd 24, längd 30 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Terrin Allan Ebeling

Budhistorik (11 bud)
2350439
950
2350641
900
2350439
850
2350634
2350439
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.