Grafiska blad karikatyrer

361053

GRAFISKA BLAD, 10 st, 18/1900-tal, mestadels ur Vanity Fair, karikatyrer, ramarnas yttermått ca 41x29 cm

Gulnade, fläckar, skador

Tavelvagn 3

Grafiska blad karikatyrer

Budhistorik (25 bud)
2329903
1 800
2329892
1 700
2329884
1 600
2329881
2329876
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.