Rökelsekar Japan

361052

RÖKELSEKAR, porslin, Japan, 1900-tal, satsuma, locket krönt av orm, höjd ca 44 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Rökelsekar Japan

Budhistorik (1 bud)

2348863
2016-02-23 06:42:51

2016-02-23 kl 10:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.