Skrivbord England

361051

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, skinnkläddskiva, mässingslister och beslag, bemålat, höjd 73, 60x120 cm

Nyckel finns, senare bemålat, skivan med slitage

Rum 6

Skrivbord England

Budhistorik (30 bud)
2328879
2328876
2 800
2328873
2 600
2328869
2 400
2328867

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.