Göran Tull serigrafier

361046

GÖRAN TULL (född 1942): (4), Bullens Pilsnerkorv, signerade och daterade Göran Tull, numrerade 51/100, serigrafier, bildytan 62x42 cm

2 st saknar glas

Tavelvagn 6

Göran Tull serigrafier

Budhistorik (11 bud)
2333355
2 800
2333776
2 600
2333355
2 400
2333363
2333355

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.