Snedklaffsekretär med vitrinöverdel

361045

SNEDKLAFFSEKRETÄR, med vitrinöverdel, 1800-talets andra hälft, bemålad, inredning fanérad i mahogny, patinerade beslag, höjd ca 208, 96x48 cm

Senare bemålat, sprickor, smärre ytskador, inredning med färgrester

Rum 8

Budhistorik (15 bud)
2328356
1 700
2328354
1 600
2326699
2328345
1 400
2326699
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.