Karmstolar rokokostil

361042

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, vitmålade med bronserade detaljer, sitthöjd 45 cm, totalhöjd114 cm.

Slitage, smärre fläckar, något olika färger på klädseln

Rum 3

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (4 bud)

2326629
2323161
2322568
2320055

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.